Henkilökunta

Yhdessä Yhdistys

Puheenjohtaja:
Puh:
Mail:
Muhiadin Hersi
+358 44 335 9118
muhiadin.hersi@turku.fi

IKU-toiminta

Vastaava toiminnanohjaaja
• Duha Elsayed
• 044 744 5523
• duha.elsayed@yhdessa.org

Toiminnanohjaaja
• Aida Bacic
• 044 744 5525
• aida.bacic@yhdessa.org

Toiminnanohjaaja
• Adriana Gerxhalija
• 044 744 5521
• adriana.gerxhalija@yhdessa.org

Vapaaehtoiskoordinaattori (myös oppilaitosyhteistyö)
• Terhi Toppala
• 040 483 0954
• terhi.toppala@yhdessa.org

Kuntouttava työtoiminta

Vastaava toiminnanohjaaja
• Tiia Bäcklund
• 045 113 9536
• tiia.backlund@yhdessa.org

Toiminnanohjaaja
• Le Thi Mai Trinh
• 050 576 5775
• maitrinh.le@yhdessa.org

Paikka auki -hanke

Nuoriso- ja yhteisöohjaaja (oppisopimus)
• Nico Hurme
• 040 357 5676
• nico.hurme@yhdessa.org

Osoite

Nisse Kavon Katu 3,
20610 Turku
Puh: +358 44 744 5523
Web: www.yhdessa.org
Email: info@yhdessa.org

YHDESSÄ-yhdistys ry:n KUNTOUTTAVA TYÖTOIMINTA

Kohderyhmä: Työttömät, lähinnä pitkäaikaistyöttömät, syrjäytyneet ja vaikeasti työllistyvät, yli 25-vuotiaat maahanmuuttajanaiset ja -miehet. Lue lisää